Get a Quote for JQ1AP-18V
E_Mail:*
JQ1AP-18V Datasheet
JQ1AP-18V PDF
JQ1AP-18V Datasheet PDF
JQ1AP-18V Circuit Diagram
JQ1AP-18V Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to JQ1AP-18V:
  • JQ1AP-18V HIGH ELECTRICAL MECHANICAL NOISE IMMUNITY RELAY
  • JQ1AP-12V HIGH ELECTRICAL MECHANICAL NOISE IMMUNITY RELAY
  • JQ1AP-24V HIGH ELECTRICAL MECHANICAL NOISE IMMUNITY RELAY
  • JQ1AP-5V HIGH ELECTRICAL MECHANICAL NOISE IMMUNITY RELAY
  • JQ1AP-6V HIGH ELECTRICAL MECHANICAL NOISE IMMUNITY RELAY
  • JQ1AP-9V HIGH ELECTRICAL MECHANICAL NOISE IMMUNITY RELAY
  • JQ1aP-B-12V JQ-relay. High electrical and mechanical noise immunity relay. 1 form A. Coil voltage 12 V DC. High contact capacity. Class B coil insulation.
  • JQ1aP-B-18V JQ-relay. High electrical and mechanical noise immunity relay. 1 form A. Coil voltage 18 V DC. High contact capacity. Class B coil insulation.
  • JQ1aP-B-24V JQ-relay. High electrical and mechanical noise immunity relay. 1 form A. Coil voltage 24 V DC. High contact capacity. Class B coil insulation.
  • JQ1aP-B-5V JQ-relay. High electrical and mechanical noise immunity relay. 1 form A. Coil voltage 5 V DC. High contact capacity. Class B coil insulation.
  • JQ1aP-B-6V JQ-relay. High electrical and mechanical noise immunity relay. 1 form A. Coil voltage 6 V DC. High contact capacity. Class B coil insulation.
  • JQ1aP-B-9V JQ-relay. High electrical and mechanical noise immunity relay. 1 form A. Coil voltage 9 V DC. High contact capacity. Class B coil insulation.