Get a Quote for IXFH30N50
E_Mail:*
IXFH30N50 Datasheet
IXFH30N50 PDF
IXFH30N50 Datasheet PDF
IXFH30N50 Circuit Diagram
IXFH30N50 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to IXFH30N50:
  • IXFH30N50 HiPerFET Power MOSFETs
  • IXFH30N40Q HiPerFET Power MOSFETs Q-Class
  • IXFH30N50Q N-Channel Enhancement Mode HiPerFET Power MOSFET(?????????????00V,???????.16???????????iPerFET???MOSFET)
  • IXFH30N50S TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-247VAR