Get a Quote for IRFN044SMD
E_Mail:*
IRFN044SMD Datasheet
IRFN044SMD PDF
IRFN044SMD Datasheet PDF
IRFN044SMD Circuit Diagram
IRFN044SMD Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to IRFN044SMD:
  • IRFN044SMD N-CHANNEL POWER MOSFET
  • IRFN044 POWER MOSFET N-CHANNEL(BVdss=60V, Rds(on)=0.040ohm, Id=44A)