Get a Quote for APL1086-18GC-TR
E_Mail:*
APL1086-18GC-TR Datasheet
APL1086-18GC-TR PDF
APL1086-18GC-TR Datasheet PDF
APL1086-18GC-TR Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to APL1086-18GC-TR:
  • APL1086-18GC-TR 1.5A Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V 3.3V