Get a Quote for ACS40US30
E_Mail:*
ACS40US30 Datasheet
ACS40US30 PDF
ACS40US30 Datasheet PDF
ACS40US30 Circuit Diagram
ACS40US30 Circuit Diagram
Electronic Parts Similar to ACS40US30:
  • ACS40US30 AC/DC open frame. Max power 40 W. Output voltage 30.0 V; output current 1.33 A. Peak current 1.60 A.